Język niemiecki - Sosnowiec

Dla kogo przeznaczone są lekcje?

Na lekcje języka niemieckiego w Szkole DIETEL zapraszamy: dzieci od lat 7, młodzież oraz dorosłych bez ograniczeń wiekowych. Wcześniejsze przygotowanie nie jest wymagane - naukę rozpoczynamy od zera.

Jak wyglądają lekcje?

Chcemy w 100% skupić się na Tobie i dostosować program do Twoich potrzeb i możliwości. Dlatego lekcje są indywidualne (możliwość prowadzenia lekcji w parach, np. dla rodzeństwa). Spotykamy się raz w tygodniu. Każda lekcja trwa 50 minut. W domu na naukę będziesz musiał przeznaczać co najmniej pół godziny dziennie. Raz w tygodniu będziesz przesyłał swojemu nauczycielowi pracę pisemną (na e-mail).
Pod koniec roku czeka Cię test, po zaliczeniu którego otrzymasz świadectwo Szkoły DIETEL, potwierdzające Twoje umiejętności na jednym z poziomów zaawansowania: A0, A1, A2, B1 lub B2.

O mnie

Ukończyłem filologię klasyczną na Uniwersytecie Śląskim (filologia klasyczna to studia nad językami obcymi, które są fundamentalne dla kultury europejskiej). Ukończyłem również 2.5 roczny kurs metodyki nauczania języków obcych oraz odbyłem praktyki w szkole publicznej. Jestem tłumaczem zawodowym - współpracuję z najlepszymi wydawnictwami. Swoją działalność prowadzę od roku 2008.